DIY Island Learn All Recipes

DIY Island Learn All Recipes

  • $24.99
    Unit price per 


DIY Island Learn All Recipes

It will take approximately 1 to 2 hours to complete learning them.
You must visit the island, as items will NOT be delivered to you in the island visit.
(For DIY delivery to your island service, please message us for special request & price)
Our island consist of trash bins around the area where you can dispose of the duplicates if you'd like
1.0+2.0 921 (3hrs time limit)
1.0 640 (2hrs time limit)
2.0 281 (1hr time limit) 

Discord: ajsomi#3743